Agadir, pohled na pobřeží (Maroko)

Fotka, Foto Agadir, pohled na pobřeží (Maroko)
Publikováno: 06.10.2011
© Shutterstock

Související fotogalerie

Diskuze: Fotografie, fotka Agadir, pohled na pobřeží

14.06.2016 20:45 Josef
---.tmcz.cz

Minulý týden jsme se vrátili se ženou a kamarádkou z dovolené v Agadiru,a musím říct,že dovolená byla nádherná,v hotelu Los Omayades jsme měli naprosto vše co jsme si mohli přát.Hotel je sice už starší,ale denně vyměňovaly ručníky,osušky,denně pefektně ustlané postele,vytřená podlaha,jídlo výborné,obsluha se o nás starala naprosto perfektně.Nechápu,proč píší takové recenze,které vůbec nejsou pravdivé.Pokud si někdo koupí dovolenou v takovém hotelu,který je starší,tak nemůže očekávat to co v 5* tak ať tam neleze a nesmyslně nepomlouvá.Pokud se mu nelíbylo v tomto hotelu,tak ať čučí doma a neleze tak kam nepatří,a ať si zaplatí dovolenou někde jinde,a nejlépe ať sedí doma a žere vepřoknedlozelo a chlastá Plzeň.Josef

07.05.2014 10:05 PAJOUK
---.casablanca.cz

... Moc krásný pohled z Kasby,( opevněná sýpka) měli jsme letos v březnu tu samou příležitost a dva týdny v Agadiru s možností výletů jsme si nádherně užili.

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2023 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist